Пижама женская "Шиншилла". Очень приятная к телу, уютненькая, расцветка веселая. К зиме подготовилась. Спасибо!
не рекомендую, підтверджують наявність товару, а потім через сутки передзванюють та кажуть немає такого товару , не надійні підвиди
Дякую. Все швидко. Халатики теплі та приємні до тіла. Будемо ще звертатися до вашого магазину.