Спочатку взяла своєму чоловіку піжаму і була дуже задоволена відмінною якістю тканини і пошиву. Замовила і собі, але не підійшов завеликий розмір, на жаль меньшого розміру цієї моделі піжами не було. Відіслала товар продавцю і без проблем отримала від нього на свою банківську картку грошову суму, рівну вартості товару. Всім рекомендую чесний і надійний інтернет-магазин GO-IN, а продавця прошу надіслати мені повідомлення, коли у вас появляться менші розміри піжами моделі "Єнотики"). Дякую!))
Качественный товар,быстрая отправка.Рекомендую.
Заказ сделала в субботу, не смотря на праздники на следующий день продавец связался со мной. Подсказал какой лучше взять размер. Халат пришел в среду. Единственное, что смущает так это качество халата...очень хочется надеяться, что носится будет нормально.
Пижамка супер, спасибо)