Піжама супер! Дякую!
Дякую, все сподобалось! Піжама м'яка та дуже тепла
Дуже сподобався халатик, підійшов за розміром, велике дякую!
Все чудово, піжама тепла. Магазин рекомендую. Дякую.
дякую за піжаму ,ціна відповідає якості.Прийшло все швидко,продавець ввічливий.Будемо замовляти ще!!!
Качество хорошее, всем советую.
Замовляла піжаму чоловічу. Гарне обслуговування, Товар отримала швидко, якість гарна , продавець ввічливий.Рекомендую.
костюм дуже приємний на дотик,теплий.якість тканини дуже сподобалась