Отримали піжаму. Чудова🥰
Продавець приємний, відправили в той же ж день😊
Дуже не задоволена обслуговуванням, дівчата не компетентні, не дали відповіді на питання говорячи, що не знають ту чи іншу інформацію про товар. Та ще й нагрубили. Це просто жах. Нікому не раджу звертатись до вашого магазину!!!