Товар понравился. Продавец связался очень быстро. Размер помогли подобрать идеально. Отправили в день заказа. Очень благодарна.
На жаль, був відсутній потрібний колір, проте це не суттєво. Якість нормальна, розмір чітко підійшов, доставили досить швидко. Сподобалось обслуговування: продавець спокійний і ввічливий, врахував всі побажання та швидко відправив замовлення. Дякую, залишилась задоволена🥰
Частина замовленого товару (майже половина) була відсутня в наявності. Ціна на сайті вказана найнижча, а більший розмір коштує дорожче. Замовлення відправляють частинами з різних складів, тому кілька разів сплачуєшь за доставку з кожного складу за одне замовлення. Оплата вказана по реквізитам, а фактично платишь на картку і відсутні докази оплати замовлення (розраховуєшь на чесність продавця). Відправка товару не здійснюється в день оплати а через кілька днів. Товар гарний дуже, а менеджерам побажаю краще працювати щоб не лишитися покупців.
Замовила костюм Шиншила. М'який, приємний. Тканина сподобалась. Якість пошива та посадка посередньо. Ціна завелика для якості пошиву. З моменту оплати до отримання пройшов тиждень. Укрпошта з Франківська до Вінниці.