Пижама женская "Шиншилла". Очень приятная к телу, уютненькая, расцветка веселая. К зиме подготовилась. Спасибо!
не рекомендую, підтверджують наявність товару, а потім через сутки передзванюють та кажуть немає такого товару , не надійні підвиди