Зв*язалися зі мною одразу. Товар був в наявності. В інформації про умови відправки було вказано для укрпошти передплата 100 грн. Я відправила кошти, але менеджер відмовився відсилати за таких умов товар, посилаючись на довгий час повернення укрпоштою грошей.
Дуже шкода, я обурена і ображена.
Навіщо писати умови і не виконувати їх ?????
Заказ був спочатку в телефонному режимі і клієнт оплатив передоплату 100 грн. Клієнт не говорив якою поштою хоче відправлення замовлення, а менеджер банально забув повідомити , що укр поштою відправка тільки після 100 % оплати. Клієнт почав погрожувати негативним відгуком , якщо товар не відправлять на його умовах. В ітозі зробив спеціально заказ , щоб написати негативний відгук, хоч менеджер попереджав, що незалежно від відгуку чи створення заказу в корзині товар відправляється укр поштою тільки по 100% оплаті. Інформацію на сайті відкорегували. Клієнту кошти повернули через 5 хв після звернення. Вибачте за незручності.
Дуже дякую за швидку доставку, замовлюю вже вдруге в цьому магазині, дуже задоволена. Халат та пижами супер-супер👍
Спасибо большое продавцу. Вежливый менеджер, позвонил сказал что в таком цвете нет, предложил мне другие варианты. Рекомендую магазин.
очень красивая, теплая пижама, все соответствует описанию, по размеру как раз подошла и доставили на следующий день, спасибо большое!
Дякую за швидку відправку. Костюм дуже теплий, розмір підійшов