Замовляю не вперше, все як завжди, товар відповідає опису, відправляють відразу. Рекомендую продавця.
Добрий день ми отримали посилочку все підійшло Тато дуже задоволений будемо замовляти ще❤️☺️
Менеджер приветливый, качество костюма нормальное, заказом довольна.
Отличный магазин, вежливый продавец.. Заказ оформили быстро, доставили быстро, качеством довольна. Рекомендую
Пошита добре, але якість так собі не трикотаж як вказано, і розмір не співпадає, замовляла XL виявилась маленька